چرا فیلم و تیزر تبلیغاتی مهمه ؟

فیلم و تیزر تبلیغاتی چیه ؟

3-

2-

1-

تحقیق، برنامه ریزی، آماده سازی و تولید یک فیلم و تیزر مناسب در بخش های مختلف رو به ما بسپرین.

تیزرهای تبلیغاتی
امروزه ساخت یه تیزر خوب که استانداردهای لازم رو داشته باشه از مهمترین اهداف شرکت ها و سازمان هاست. ما با شناختی که از مخاطبین شما به دست میاریم میتونیم تیزری بسازیم که بیشترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و شرکت یا سازمان شما رو به اهداف و چشم انداز ها نزدیک تر میکنه.
فیلم تبلیغاتی
برای معرفی شرکت ها و خدماتشون، یکی از ضروری ترین و بهترین راه ها، داشتن فیلم تبلیغاتیه که با کمکش میتونین تو کمترین زمان، به بهترین نحو خدماتتون رو معرفی کنین. یکی از خوبی های فیلم تبلیغاتی اینه که در هر زمان و مکانی میشه از اون به عنوان معرف کار شما استفاده کرد، مکان هایی مثل همایش ها، نمایشکاه ها، مسافرت های کاری داخلی و خارجی و …
فیلم سازمانی و گزارش عملکرد
شرکت های خدماتی و نمایندگان خدمات پس از فروش، موسسات مالی و اعتباری یا خدمات بیمه ای و … میتونن با تهیه این فیلم به صورت جامع و کامل در کمترین زمان گزارش عملکرد فعالیت های خودشون رو به مخاطب ارائه بدن.
تبلیغات متحرک اینترنتی (gif)
یکی از ساده ترین روش های تبلیغات اینترنتی استفاده از عکس های متحرکه. این روش میتونه با کمترین حجم و فضای اشغال شده در سایت ها میزان زیادی محتوا به مخاطب ارائه بده. بدون شک طراحی مناسب، انتخاب رنگ و حرکت های مناسب میتونه تأثیر به سزایی روی مخاطب بزاره که نیازمند تجربه و تخصصه.
فیلم صنعتی
کارخونه ها و تولیدی ها برای اینکه بتونن فرآیند تولید محصولشون رو به مشتریان نشون بدن باید از فیلم برداری صنعتی استفاده کنن. با این روش میتونن کیفیت بالای سیستم تولید و ویژگی های مثبت این فرآیند رو برای افرادی که امکان بازدید از کارخونه رو ندارن فراهم کنن.
تیزر موشن گرافیک
به تیزرهایی گفته میشه که نیاز به فیلم برداری نداره و ما با کمک نرم افزارهای گرافیکی فضاهای لازم رو می سازیم. اما در صورت نیاز از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی استفاده میشه تا بتونیم کالاها یا محل کسب و کارتون رو به مخاطب نشون بدیم. اطلاعات لازم مثل شماره تماس، آدرس، مشخصات محصول و … میتونه به صورت زیرنویس یا روی صفحه نشون داده شه یا توسط گوینده روی تصویر گفته شه.