خدمات چاپ سپهر پلاس

چاپخانه سپهر پلاس

چاپ لوح تقدیر
چاپ کاور موزیک
چاپ کارت تبریک
چاپ فاکتور
چاپ روزنامه
چاپ استند
چاپ دفترچه راهنما
چاپ گواهینامه

چاپ دعوتنامه
چاپ ساک دستی
چاپ کتاب
چاپ مجله
چاپ اوراق اداری
چاپ پوستر
چاپ تقویم
چاپ منوی رستوران
چاپ مهر

چاپ کارت ویزیت
چاپ تراکت
چاپ سربرگ
چاپ کاتالوگ
چاپ بروشور
چاپ سه بعدی
چاپ بنر
چاپ استند
چاپ برچسب

بهترین کیفیت چاپ با مناسبترین قیمت و تحویل به موقع سفارشات چاپی در محل کار شما ، یکی از نقاط قوت واحد ماست که دلیل روشنی برای تجدید چندین ساله سفارشات چاپی مشتریای همیشگیمونه.
چاپ کارت ویزیت
خوب میدونیم که کارت ویزیت ، معرف شخصیت و جایگاه شغلی هر تجارتیه. بر همین اساس مجموعه متنوعی از جنس های کارت ویزیت ها رو براتون آماده کردیم که میتونید در مورد جزپییات و تعرفه هاشون در ادامه بیشتر بخونید.
چاپ ست اداری
مجموعه ای از ملزومات چاپی با رنگ سازمانی شما که همزمان با هم چاپ میشن و به دلیل سفارش یکجا ، مشمول تخفیفات ریالی و آیتمی میشن. سربرگ ، پاکت نامه ،کاغذ یادداشت و پاکت اداری بزرگ برخی از این موارد هستن.
چاپ سربرگ
حتما براتون پیش اومده که به کل ملزومات ست اداری نیاز نداشته باشید. تو این بخش میتونید به تفکیک ابعاد و تعداد ، سربرگ مورد نیازتون رو سفارش بدید و در مورد جزئیاتش اطلاعات بیشتری کسب کنید.
چاپ پاکت نامه
گاهی اوقات داشتن یک پاکت خوب برای فرستادن نامه ، فاکتور یا لیست قیمت تاثیر واقعا بسزایی توی تجارت شما داره. اگه نیاز دارید پاکت های نامه یا پاکت های اداری خـاصـــی داشتــه بــاشید ، میتونید با مراجعه به این بخش اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید.
چاپ کاتالوگ و بروشور
اگه دقت کرده باشین ، همیشه وقتی کاتالوگ شکیل و خاصی به دستمون میرسه ، ناخودآگاه ذهنیتی حرفه ای در مورد شرکت تولید کننده محصولات کاتالوگ به ذهنمون خطور میکنه. با چاپ کاتالوگ های نفیس و مرغوب ، شما هم این امتیاز رو از مشتریان و بینندگان کاتالوگتون بگیرید.
چاپ تراکت
یکی از سریع ترین و موثر ترین روش تبلیغات میدانی یا محلی ، چاپ تراکت و پخش اوناس. در ادامه میتونید در مورد انواع چنس های کاغذهای مخصوص تراکت ، گرماژ ، روش چاپ و تعرفه هاشون اطلاعات بیشتری کسب کنید.