مشاوره و اجراسازی استارت اپ‌ ها

استارتاپ (Start Up) اصطلاحی است که برای «کسب و کارهای نوپای ریسک‌پذیر مبتنی بر IT» به کار می‌رود. بنابراین هر کدام از مفاهیم نهفته در این تعریف، یعنی جنبه تجاری، نوپا و جوان بودن، ریسک‌پذیری به خاطر مدل درآمدی نوآورانه، و توسعه بر بستر اینترنت، کامپیوتر و موبایل از ویژگیهای اصلی استارتاپ‌ها هستند. شرکت‌های بزرگی نظیر فیسبوک و توئیتر و اینستاگرام و اسکایپ و… همه در مرحله اولیه شکل‌گیری خود یک استارتاپ بوده‌اند و بعدها تبدیل به یک شرکت عظیم شده‌اند یا توسط شرکتهای بزرگ خریداری شده‌اند. اگرچه خیلی‌ها تصور می‌کنند اصلی‌ترین رکن یک استارتاپ ایده خلاقانه آن است، اما صاحب‌نظران کیفیت اجرای ایده را مهمتر از خود ایده می‌دانند. به قول Seth Godin آنچه کم داریم ایده نیست، بلکه اراده‌ای است که آن را اجرا کند. از طرفی متغییرهای مهم دیگری نیز در موفقیت یک استارتاپ وجود دارد، که از آن جمله تیم حرفه‌ای، استفاده از تجربه شکست‌های دیگران، و شناخت بازار می‌توان نام برد.

سپهر پلاس علاوه بر آشنایی با تیم‌های استارتاپی مطرح ایران، اخبار استارتاپ‌های جهانی را دائما برسی می‌کند و همیشه مشتریان خود را با پیشنهادهای خلاقانه سوپرایز کرده ایم!

گروه طراحی سپهر پلاس به واسطه همکاری و مشاوره به صدها شرکت تجاری در زمینه‌های مختلف، مشاوره و اجرای اپلیکیشن و وبسایتهای ایده محور و همچنین حضور فعال در رویدادهای مرتبط و جامعه استارتاپی ایران، تجربیات ارزنده‌ای برای انتقال به صاحبان ایده و تیم‌های استارتاپی دارد. با توجه به کمبود نیروی فنی متخصص جهت طراحی و توسعه وبسایت یا اپلیکیشن استارتاپ‌ها، تیم مرکز طراحی سپهر پلاس می‌تواند همراه مطمئنی برای به اشتراک گذاری ایده جهت دریافت مشاوره و اجرای آن با سطح کیفی بالا باشد.سپهر پلاس علاوه بر آشنایی با غالب تیم‌های استارتاپی مطرح ایران، اخبار استارتاپ‌های جهانی را نیز دائما رصد می‌کنند و همیشه مشتریان خود را با ایده‌های مبتکرانه و پیشنهادهای خلاقانه سوپرایز میکند! بنابراین در صورتی که سرمایه‌گذاری هستید که به دنبال ایده‌ای ناب برای سرمایه‌گذاری در اینترنت هستید، یا صاحب ایده هستید و به دنبال اجرای آن با کیفیتی بالا تر از با سطح بین‌المللی، سپهر پلاس قطعا جزء انتخابهای خاص شما برای اجرای کسب و کار شما خواهد بود.

ارسال نظر

Your email address will not be published. Required fields are marked *
شما می توانید استفاده کنید از HTML همانند کد زیر: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>