گروه طراحی سپهر پلاس

گروه طراحی سپهر پلاس فعالیت خود را در حوزه تبلیغات,طراحی گرافیک ,طراحی سایت از سال 1390 آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد تبلیغات,گرافیک و اینترنت در ایران و صنعت طراحی و بازاریابی در دنیا سپهر پلاس بر آن شد تا در حوزه های مختلف از تبلیغات اینترنتی و فیزیکی, طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی وهمچنین ساخت تیزر های تبلیغاتی,مالتی مدیا و سایر خدمات فعالیت خود را ادامه بدهد.
در حال گروه سپهر پلاس به صورت مستقیم در این راستا گام های محکم خود را بر میدارد و امیدوار میباشد که مشتریان با پشتیبانی شبانه روزی خود سپهر پلاس را در رسیدن به اهداف خودش یاری نمایند.
در سپهر پلاس اول از همه دادن آگاهی و اطلاعات به مشتریان برای ما از هر نکته ای مهمتر میباشد چرا که مشتری در این حوزه باید اطلاعات کاملی از خدماتی که قرار است در آینده داشته باشد را کسب نماید و سپس با اطمینان بیشتری قرارداد خود را منعقد نماید.

درباره ما
3484+ تعداد پروژه های طراحی گرافیک
6327+ تعداد پروژه های چاپ شده توسط ما
287+ تعداد پروژه های طراحی سایت
265+ تعداد پروژه های طراحی کلیپ و تیزر

ویـژگیهای بـرتر مـا

کیفیت بالا

با توجه به نمونه کارها و رضایت تمامی مشتریها از ما در امر طراحي تبليغاتي که شامل همکاری ما با مجموعه های معتبر طی چند سال گذشته، ميتوانيم کـيفيت و تاثير گــذار بـودن طرح شما را تضمين کنيم.

قیمت مناسب

قیمت مناسب و پایین و البته کیفیت مناسب هدف سپهر پلاس بوده است که از این طریق در کنار کسب درآمد برای خود بتواند تاثیر مثبتی بر روی شرایط اقتصادی شرکتها و افراد سفارش دهنده داشته باشد. در قسمت تعرفه ها میتوانید قیمتها را مشاهده کنید.

تحویل سریع

تمامی سفارشات در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد و حتی امکان انجام کار آنی نیز امکان پذیر است. برای کسانی که عجله دارند چند دیقه بعد از مکاتبه آنلاین با طراح و ثبت سفارش، طراح شروع به طراحی کرده و ارسال میکند.

پشتیبانی عالی

پشتیبانی بسیار عالی و ارتباط مستقیم با مدیر و طراح در تمام ساعات شبانه روز از طریق تماس تلفنی، پیامک، تلگرام و راه های ارتباطی دیگر. پیگیری مستقیم سفارشات از طرف شما و پاسخگویی از طرف مدیر و طراح در ۲۴ساعت شبانه روز

خلاقیت و نو آوری

فقط ادعای خلاق بودن را نداریم و دوست هم نداریم با واژه های پیچیده و سخت حرف زدن٬ خودمان را خلاق نشان دهیم. در ساده ترین حالت ممکن تا آنجا که زمان داشته باشیم در خصوص راه کارهای جدید ٬ طراحی های جدید ٬ آثار بزرگ جهانی مطالعه می کنیم و بعد در خلوت خود اثری جدید با ذوق و سلیقه به وجود می آوریم.

گارانتی تضمین کیفیت طراحی

با توجه به نمونه کارها و کارنامه موفق کاري ما در امر خدمات طراحي گرافیک، سایت،تیزر تبليغاتي که شامل همکاری ما با بیش از 1000 مجموعه طی 5 سال گذشته و طراحی بیش از 5000 پروژه ، ميتوانيم کـيفيت و تاثير گــذار بـودن پروژه شما را تضمين کنيم .

برخی از مشتریان سپهر پلاس

تا به حال بیش از 300 مشتری با سپهر پلاس همکاری داشته اند

افتخار می کنیم که بیش از 300 مشتری به ما اعتماد کرده اند .